Lidojumiem.lv Tūrisma juristsPasažieru un lidojumu tiesības

  • Ceļotājiem
  • Tūrisma biznesam

Aviopasažieru tiesības

Pasažieru tiesības par atceltiem lidojumiem. Reisu kavēšanās 2 stundas un vairāk – aviopasažieru tiesības uz kompensāciju. Tūrisma juridiskā puse.

Ieceļošanas tiesības

Imigrācijas lietas, uzturēšanās atļaujas un vīzas. Ceļojumu līgumi, apdrošināšanas polise, viesnīcas rezervācijas noteikumi.

Līgumi, pārrunas un strīdi

Čarterlīgumi, gaisa kuģu nomas līgumi, tehniskās apkalpošanas un apkopes kontrakti. Pilotu un apkalpes tiesības.


Aviopasažieriem, kuru reiss ir atcelts vai kavējas

Piedāvājam profesionālos pakalpojumus saņemt kompensācijas no aviokompānijām, kas veic lidojumus uz Rīgu un no Rīgas vai Liepājas.

Mūsu darbības principi ir ļoti vienkārši un saprotami:

  1. Fiksēta samaksa, līdz 30% no atgūtā. Neatkarīgi no tā, cik stundas mēs cīnāmies par Jūsu tiesībām, standarta kompensāciju gadījumos pēc regulas #261, netiek ņemtas vērā stundu likmes.
  2. Samaksa tikai pēc sekmīga iznākuma. Noslēdzot līgumu, lūgsim samaksāt simbolisku EUR 1 kā apliecinājumu uzsāktajai sadarbībai. Kad Jūs savu kompensāciju saņemat, tikai pēc tam samaksāsiet par lidojumiem.lv pakalpojumu (atskaitot EUR 1 priekšapmaksu). Ja trīs gadu laikā Jūsu kompensāciju nepanāksim, uzreiz pēc Jūsu rakstveida pieprasījuma 1 EUR atgriezīsim.
  3. Kad Jūs ar mums sazināsieties, noskaidrojam nepieciešamās detaļas un noslēdzam Līgumu. Jūs izdodat mums pilnvaru pārstāvēt Jūs sarunās. Nepatīkamo daļu, saraksti ar nesaprotošiem telefona vai epastu operatoriem mēs izdarīsim Jūsu vietā. Ilgus gadus krātā pieredze ir palīdzējusi izstrādāt metodi, kura būtiski paaugstina iespējas iegūt kompensāciju pat no tām aviokompānijām, kuras visos pasažieru tiesību pētījumos ieņem sliktākā servisa augstākās vietas.

Lidojumu pasažieru kompensāciju sadaļa: https://lidojumiem.lv/flightcompensations-html/

Lidojumiem.lv konsultācijas tūrisma jomā


ARKA Group SIA © 2022