Ceļošanas iespējas atgriežas!

Arī nevakcinētiem ceļotājiem pēc būtības ir iespēja ceļot!


No 2021.gada 16. jūnija, pēc pagājušā gada rudenī ieviestajiem ierobežojumiem, pirmo reizi atļauti “nebūtisku ceļojumi” .

Atceltais aizliegums attiecas uz prasību veikt Covid-19 testu un doties pašizolācijā, ieceļojot Latvijā, ja persona var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu.


Tagad epidemioloģiski droša valsts ir tāda, kurā pēdējo 14 dienu saslimšanas kumulatīvais rādītājs nepārsniegs 75 gadījumus uz 100`000 iedzīvotājiem. Līdz šim tas bija 50 gadījumi uz 100 tūkstošiem, bet vēl 2020.gada vasarā – 15.


Foto: Jarritos Mexican Soda on Unsplash


Ceļošana un vakcinēšanās: galvenās atšķirības

Saistībā ar vakcīnas prasību, jānorāda pašas galvenās atšķirības:

  1. jā vakcinētie bauda papildus priekšrocības testu un pašizolācijas jomā
  2. jā, nevakcinātajiem ir lieku reizi jātestējas un augsta riska valstu apmeklēšana var rezultēties pašizolācijā.

Jebkurā gadījumā, lidojumiem.lv aicina regulāri sekot jaunumiem regulējumā. Aktuālā noteikumu redakcija atrodama Likumi.lv


Kā vienmēr, Lidojumiem.lv ir gatavi sniegt profesionālus juridiskos pakalpojumus jebkuros ar ceļošanu vai tūrismu un tūrisma biznesu saistītos jautājumos. Epasts saziņai: info@lidojumiem.lv, biroja tālrunis: 26213987.


Ievietots

iekšā

, ,

autors

komentāri

Viena atbilde uz “Ceļošanas iespējas atgriežas!”

  1. […] pamatojoties uz Eiropas Savienības līmeņa vadlīnijām, ir laba ziņa ceļotājiem – par to jau rakstījām. šoreiz par vienu niansi, kas palīdzēs saprast jauno […]